Forum o psima

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Osmrtnica za ubojicu psa

Go down 
Autor/icaPoruka
bebby
Samojed
Samojed

Female Broj postova : 1155
Registration date : 02.05.2008

PostajNaslov: Osmrtnica za ubojicu psa   uto kol 26, 2008 4:15 pm

POPOVAČA - Ime nepoznatog počinitelja pojavilo se na osmrtnicama koje su preplavile mjesto Osekovo pokraj Popovače. Ovaj čin zgrozio je mještane, a počinitelju Miroslavu Mašiću priskrbilo prekršajnu prijavu zbog isticanja teksta neprimjerenog sadržaja.

Miroslav kaže da sada žali zbog nepromišljenog poteza na koji ga je natjerao očaj, jer mu je netko ubio psa.

"Ponudio sam nagradu od tisuću eura za podatak o počinitelju kojeg još uvijek tražim. Moja Loa izašla je u obližnji park i bila je svega nekoliko minuta bez nadzora. Ušao sam u kuću, a potom sam čuo pucanj. Noge su mi se odsjekle, srce mi je u tom trenutku stalo. Izašao sam van, a moja Loa dopuzala je sva krvava do ulaza u dvorište. Nakratko me obuzela sreća jer sam vidio da je živa, ali ubrzo se srušila i uginula", prepričao nam je nesretni događaj Miroslav.

Posebno ga je zgrozilo što je doga upucana iz sačmarice, u obližnjem parku gdje se okupljaju mladi. Smatra da policija nije učinila dovoljno za pronalazak počinitelja, pa je sam uzeo stvar u ruke.
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://psisuzakon.forumotion.com

Osmrtnica za ubojicu psa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.